Po ránu trpívám zvýšenou citlivostí na hluk. V kombinaci s nepříjemně hlasitým zvonkem a mimořádně časnou aktivitou roznašečů letáků v okolí je to smrtící vlastnost. cordless doorbell Dnes ráno jsem se polila kafem, cordless doorbell když v před půl osmou jeden takový velmi intenzivně a dlouze zvonil, aby ho někdo pustil do domu s naší pravidelnou dávkou slevových emocí. www.karvinsky-denik.cz
Vím, že roznašeči letáků jen dělají práci, za kterou jsou placeni. Jenže jejich stoupající množství a poněkud humpolácké chování už mi vážně začínají lézt na nervy. Vadí mi, že zvoní jako na lesy na půlku domu, aby jim někdo zabzučel. Vadí mi, že když se ohlásím v domácím telefonu, v lepším případě slyším "Brejden, letáky, votevřte!" a v tom horším jen "Letáky!". Často odpovídám, že jde o omyl, že jsem si žádné letáky neobjednala. A nezabzučím. Jenže když máte zvonek v té nejbližší řadě u dveří, zvoní na vás i několikrát denně. Nejvíc mi to vadí o víkendu brzy ráno, když chci vyspávat. cordless doorbell Kamarádka, cordless doorbell která bydlí v jiné části města, má zase podezření, že roznašeči letáků cordless doorbell mají speciální schopnost telepatie. Na jejich zvonek totiž zase zvoní přesně v tom okamžiku, kdy se jí konečně podaří cordless doorbell uspat dcerku. Když se před ní vysloví "letáky", je schopná vraždit. Stejně jako můj známý, kterého zase roznašeči pravidelně budí, když vyspává po noční šichtě. Ještě, cordless doorbell že bydlí až v sedmém patře. Je totiž vyhazovač na diskotéce a po nepříjemném probuzení bývá hodně naštvanej. Rozčilovat se nad tím, že roznašeči jsou schopní celý balík letáků pohodit na schody před dům, nebo reklamy cpát do schránek s takovou vervou, cordless doorbell že jim vylomí dvířka z pantů, je asi úplně zbytečné. Stejně tak jako snažit se přijít na to, jak je možné, že trpívají přechodnou ztrátou zraku a strkají reklamy i do schránek, cordless doorbell na kterých je cedule velikosti A4 s výrazným nápisem "Nechci letáky" Jen si tak říkám, kolik bezdomovců, narkomanů, domovních zlodějíčků a jiných pochybných existencí už pochytilo ten správný cordless doorbell způsob, jak do mikrofonu u zvonků zachrchlat, že nesou letáky, aby se dostali ke sklepům, kde můžou přespat nebo něco ukrást. A jak dlouho bude lidem trvat, než pochopí, že odzvonit každému, kdo jakože nese letáky, cordless doorbell je pěkná pitomost. cordless doorbell
No, tohle je trošku slabší článek, Blondýno.. Jako ano, lidé, kteří nosí letáky a zvoní jak na lesy jsou otravní, cordless doorbell ovšem plní jen svou práci, nemůžou ty letáky nechat venku u dveří.. Myslím si, že stejně otravná jsem třeba já v práci, protože se MUSÍM každého člověka zeptat jestli něco nepotřebuje. Třeba kdyby potřeboval, tak se zeptá sám, jenže já musím.. Doufám, že o mně nebudou tito lidé psát špatné články.. :D :) Odpovědět Vymazat
Myslím, že se jedná o "jablka a hrušky" v tomto případě a rozhodně srovnáváte nesrovnatelné... :) Nicméně děláte svému povolání čest, já mám vždy štěstí na přesný opak. Prosím, pomůžete mi? - No jo no, ale já vlastně cordless doorbell nevim..." Vymazat
Kdyby mě někdo vzbudit jediný den v týdnu, kdy se můžu vyspat, ještě to přežiju. Otočím se na druhý bok a spím dál. Ale pokud Vám někdo vzbudí právě uspané dítě, tak to nejen že už neusne, cordless doorbell ale bude ještě k tomu rozespalé a mrzuté. Někdy pak to dítě pláče, či spíše řve třeba půl hodiny, než se probere a nedá se s tím nic dělat, chování nepomáhá, protože chudák cordless doorbell mrně neví, čí je. Věřte, že jeden takový zážitek a dostanete hysterický záchvat pokaždé, když někdo zkazí Vám i děcku půl dne kvůli pitomému letáku, který ani nechcete. Vím o čem mluvím, když byl synovy rok, opravovali nám barák ... Vymazat
Tak třeba mně začalo před měsícem zkouškové a sousedi se rozhodli, cordless doorbell že si udělají kompletní rekonstrukci bytů, takže od rána do večera tam dělají kravál, už snad od rána od 8.. Kam se hrabou nějací letáčkonošci :D Vymazat
Petra: Ano, ale když to udělá člověk, který nese letáky, měla bych chuť nacpat mu je do chřtánu. Mimo to já vím, kdy k nám chodí pošťačka, vůbec to mám vychytané:-) Ale mě ty letáky štvou obecně. To, že má někdo náplň práce obtěžovat lidi a zvonit na zvonky neznámým lidem, je spíš chyba firmy než toho konkrétního člověka. Ale na druhou stranu, nemůže se divit, když jsou na něj lidé proto nepříjemní. Já například vždy velmi slušně odmítala, když mi někdo telefonuje s tím, že mi poradí skvělou investiční příležitost. No a oni tu slušnost berou jako projev zájmu, nebo nějaké ambivalence a nenechají cordless doorbell se odbýt. Takže od jisté doby také pouze řeknu "Děkuji, nechci" a zavěsím. Vymazat
Akoze "anonymni"... Si sa predviedol / a... Ja som momentalne dlhodobo pn cize sa s tymto stretavam denne a dospela som k zaveru ze neotvaram nikomu. Ked je to niekto znamy tak zavola a taketo existencie neriesim. Nech idu aj s ich letakmi niekam.. Vymazat
Úplne neadektvátna reakcia! Ja tiež neotváram odkedy nám za bieleho dňa vybielili v dome všetky pivnice. Kedže bývam v malej bytovke s 12bytmi všetci sa poznáme a viem, že pre rodinku s ročnými dvojčatami a 5 ročnou princeznou to nie je len tak keď im ukradnú veľký kočík a tri
No comments:
Post a Comment