V pondělí ráno, když všichni žáci čekali v 7:55 první zvonění tak se nic neozvalo. To ale většina ani nezaregistrovala, plug in wireless doorbell zaregistrovala to až tehdy, když místo zvonění prostě jen přišel učitel a začal učit. Nikdo nás o tomhle neinformoval, plug in wireless doorbell ale myslíme si, že to byli problémy s elektřinou, co tohle způsobily. Dnes nám poprvé zazvonilo na konci třetí hodiny. Sice zvonilo asi dvkrát tak déle, než normálně, nevadilo to. Byli jsme všichni rádi, že už nebudeme muset pořád sledovat hodiny a říkat, že zvoní.
Nový komentář * Jméno: Přihlásit se E-mail: Odesílat reakce na email. Web: Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz . * Text: Sem napište komentář
No comments:
Post a Comment